Jak w rzeczywistości wygląda Las Vegas Strip? Olśniewająco!

Podróże od zawsze są moją wielką, właściwie największą w życiu, pasją. W ostatnich 19 latach odwiedziłam 36 krajów na 6 kontynentach. W USA byłam jak dotąd sześć razy, odwiedziłam tam m.in. Wyoming, Vermont i New Hampshire, ale nigdy jeszcze nie udało mi się wybrać do Nevady i najsłynniejszej amerykańskiej stolicy rozrywki.

W tym roku jednak razem z przyjaciółmi zorganizowaliśmy wyjazd do USA z przystankiem w Las Vegas, ponieważ wszyscy chcieliśmy przekonać się czy szczęście nam sprzyja w tamtejszych słynnych kasynach. Trzeba przyznać, że domy gry w Las Vegas są naprawdę tak olśniewające jak się je opisuje: ociekające luksusem, eleganckie, pełne fantastycznych atrakcji dla każdego. Możemy tu zobaczyć perfekcyjnie odwzorowaną wieżę Eiffla, fontanny w kasynie Bellagio, gondole, wybuchy wulkanów itp.

Najsłynniejszą atrakcją tego miejsca są jednak kasyna. My zajrzeliśmy do Four Queens, Fremont i Stratosphere, ale tylko to pierwsze przyniosło mi w miarę wysoką wygraną. Dzięki trafieniu jackpota w MegaBucks zdobyłam blisko 5 tysięcy dolarów, niestety poker nie przyniósł mi już szczęścia. Od teraz jestem wierną miłośniczką maszyn one-armed bandit i bardzo często gram w nie w sieci, np. na stronie kasyna AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę jeszcze kiedyś do Las Vegas Boulevard, tamtejsze kasyna są doprawdy imponujące. Ale za to biorąc udział w grze przez internet mam do wykorzystania różne atrakcyjne bonusy, na przykład bonus od depozytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *