Dazzle Me – nowa gra Net Entertainment

Dazzle Me to nowość od NetEnt, słynnej szwedzkiej firmy tworzącej oprogramowania dla kasyn oraz automaty typu one-armed bandit. Podobnie jak inne gry ze stajni NetEnt Dazzle Me ma do zaoferowania sporo ciekawych opcji, w tym różnego rodzaju: multipliery wygranych, bonusowe rozgrywki i grę automatyczną z aż tysiącem obrotów.

W Dazzle Me do dyspozycji graczy jest 5 trzy, cztero i pięciorzędowych bębnów oraz całkiem dużo, bo aż siedemdziesiąt sześć linii płatności. Oznaczenia są raczej klasyczne, przedstawiają między innymi kamienie i diamenty o różnych kształtach i kolorach, cyfrę 7, a także wild zastępujący dowolne symbole oraz logo free spins generujące od 8 do 16 darmowych rund. Najniższa możliwa wartość zakładu w Dazzle Me to od 20 centów do 400 funtów.

Dazzle Me to zdecydowanie jedna z najoryginalniejszych i najbardziej innowacyjnych gier automatowych. Jej plusem jest fakt, że jest dostępna w wersji na tablety i smartfony, zdaniem NetEnt bowiem to właśnie tablety i smartfony to przyszłość gier typu jednoręki bandyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *