Internetowe automaty do gry

Z pewnością większość z nas zna z filmów maszyny, do których wrzuca się monetę, pociąga za wajchę i gdy wylosowany zostanie zestaw identycznych symboli wygrywa pieniądze. Ta gra to one-armed bandit (jednoręki bandyta). Swego czasu tego typu maszyny były wyjątkowo rozpopularyzowane również w naszym kraju, można je było znaleźć w wielu knajpach i salonach gier.

Dziś wprawdzie nie można już spotkać tego rodzaju maszyn w barach, ale od niedawna możemy zagrać na one-armed bandit przez internet. Gra online ma bez wątpienia wiele zalet, chociażby ogólnodostępność. Potrzebny nam jedynie komputer z internetem i kilka złotych w kieszeni. Jak się okazuje, internetowa odmiana jednorękiego bandyty cieszy się tak samo dużym zainteresowaniem co klasyczna odmiana tej rozrywki – jak pokazują statystyki, próbuje w niej szczęścia prawie 56% użytkowników sieci.

Na czym polegają zasady gry one-armed bandit przez internet? To proste. Najpierw trzeba się zarejestrować na dowolnej internetowej platformie oferującej one-armed bandit online, później przelewamy określoną kwotę na konto i rozpoczynamy grę. Na ekranie widzimy taki sam obraz co w barowym automacie, różnica jest tylko taka, że zamiast dźwigni mamy analogiczny button, który musimy kliknąć, żeby rozpoczęło się losowanie. Jeżeli internetowy automat wylosuje układ jednakowych znaków w jednej linii, wtedy wygrywamy.

Dziecinnie łatwe, co nie? Zapraszamy do kasyna AdmiralSpot i zachęcamy do gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *